supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

De ce boală psihică suferă sau ce grad de retard mintal au bărbații care scuipă pe stradă?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Insuficienta educationala cronica.
Cred ca se mosteneste.

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahaha,, barbatii sunt si scarbosi si simpatici voua, fix de scuipat te-ai legat cand cea mai cea e scarpinatul la oua in public e cea mai mortala, ale dracu, atunci le apuca.

Mai avem ragaitul, evacuarea gazelor lacrimogene din esapament, alte obiceiuri care uneori te iau pe neasteptate.
Nesimtirea e boala, dar de cele mai multe ori e involuntara, cand mananci ceva mai naspa si nimeresti in public trebuie sa stai departe de lume daca te stii zgomotos in toba.

| Andreeush a răspuns:

Se numește nesimțire.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Andreeush):

La cel mai inalt nivel.

| alina2k18 a răspuns:

Nu sufera de nimic, unii nu inghit si d-aia scuipawinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aceeaşi de care suferă şi ăia care îşi suflă mucii cu mâna şi apoi şi-o scutură ca să-i împrăştie pe tot trotuarul sau ăia care se beşesc, mai ales când e vreo femelă prin preajmă şi se mai şi uită apoi la ea cu privirea aia de libidinos infect ca să se asigure că s-au făcut observaţi.Se cred irezistibili.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cocalari hunteri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhphuu, nu-știu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Țărani needucați, cocalari, ciobani plina tara de ei ăștia ar merita pedeapsa capitala, am făcut o psihoanaliza și am remarcat ca foarte mulți romani se aseamănă cu minoritarii din păcate asta e realitatea