| apaplata_7449 a întrebat:

De ce camera mea de filmat vede uneori in ceata cand vreau sa filmez sau sa fac poza. se deregleaza doar in momentul cand sunt pregatita sa apas, insa nu intotdeauna.Camera este foarte buna nu e de proasta calitate. oare ar trebui sa reglez ceva la ea? si ce anume?

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Poate fii si din cauza luminii sau incearca sa umblii la claritate prin setari

Succes

| ScorpionScream a răspuns:

Na bau... cine a auzit de AUTOFOCUS sa-mi dea "inteligent" (nu va oblig)

| ScorpionScream a răspuns:

Na bau... cine a auzit de AUTOFOCUS sa-mi dea "inteligent" (nu va oblig) da. autofocus este "retina". fixezi camera pe un lucru, iar apoi imaginea se face clara pe acea parte. EXISTA SI VARIANTA "full autofocus" >> face toata imaginea clara (Asta in cazu' tau)