| ImmortalQueen a întrebat:

De ce cand dau la 'editeaza prieteni' pe facebook si caut persoana care vreau sa o sterg nu`mi mai apare "x" ala. Atunci cum fac sa` sterg pe cineva? ca altfel nu mai stiu...puppy dog eyes

1 răspuns:
| Lioness26 a răspuns:

Daca vrei sa stergi un prieten dai la,,prieteni'',apoi,,gestioneaza lista de prieteni'' si iti apar prietenii, unul dupa altul sau lista. Daca nu e lista,il pui tu sa fie (gasesti asta in dreapta la,,scrie numele unui prieten''). Si la fiecare prieten in parte scrie in dreapta,,friends'' sau,, familie'', din ce grup face parte. Pui mouse-ul pe el si scrie,, close friends'' si asa mai departe. Dai click pe close frieds si gata. sper c-am fost de ajutor. Funda?