| Claudiu_Daniel_1997_RLYk a întrebat:

De ce când întru sa activez wifi se activează dar se dezactivează imediat

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

E un virus. Trebuie reinstalat softul.

| ionutborcea a răspuns:

Deoare ai umblat la setări şi ai schombat ceva s-au o aplicație din telefon are acess la wifi, galerie etc că îți apare înainte să instalezi dacă esti sigur că vrei să instalezi aplicația aia poate să îți umble prin telefon şi să ți-l detecteze dacă vrei o soluție uite una sterge tot din telefon şi revino la setările din fabrica s-au îl restezi dar faci un back-up adică salvezi tot din ce ai nevoie din telefon şi îl resetezi dar nu ți-as recomanda pentru că sar pute să facă figuri ca şi înainte deoarece nu stii de la ce aplicație provine sper că te-am ajutat fundă?