| NonZarek a întrebat:

De ce când suntem mai mici și ne lovim plângem, iar cu timpul când mai creștem nu mai plângem când face buba?

17 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca eram mici si nu stiam exact ce inseamna acest lucru, plus un strop de dorinta de afectiune.

| LPCTSTR a răspuns:

Poate pentru ca iti e rusine sa plangi ca esti ditai matahala de om?

| CostinAlamariu a răspuns:

Fiindca cand suntem adulti durerea emotionala si psihologica prin care trecem in fiecare zi e mult mai mare decat o simpla lovitura? laughing

| raMLesS a răspuns:

Pentru ca cand esti mic faci buba si nu te poti trata singur sau nu stii cum, plangi doar ca sa atragi atentia celorlalti, ca sa activezi insinctul parintesc de supravietuire si sa te trateze ei, sa te linisteasca, sa te faca sa te simti mai bine, in siguranta.

| Celcestietot a răspuns (pentru raMLesS):

Ce fotografie de profil sexy laughing

| raMLesS a răspuns (pentru Celcestietot):

Da mersi laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru raMLesS):

Cu placere, dar mai mereu mi-a aparut tarziu cand mi-ai comentat. Ma intrebam cum de te-a inspirat papusa laughing

| raMLesS a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai m-am inspirat de la userul InYourMind, ea o avea initial si am zis sa o imprumut.

| Celcestietot a răspuns (pentru raMLesS):

Aa, stiam ca de la ea o aveai, dar ma gandeam la motivul pentru care i-ai furat masca laughing rolling on the floor. Putem spune ca i-ai luat sufletul?

| raMLesS a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai initial ma plictiseam si am zis sa-i editez poza de la profil si sa pun fata mea, i-am trimis mesaj a zis ca nu deschide link-ul (cu toate ca era un link de pe imgur), i-am mai trimis inca odata mesaj cu link-ul si a zis ca nu o intereseaza.
Apoi am prins-o in comentarii ca a raspuns la o intrebare despre poze sau ceva de personalitate, nvm si i-am spus: "Daca nu te uiti mi-o pun la profil" laughing si face ea "Ti-am spus ma ca nu ma intereseaza" laughing.
Eu am avertizat-o, aia a fost ceva gen "Ultima sansa"... in cateva ore ma trezesc cu block laughing rolling on the floor

| raMLesS a răspuns (pentru Celcestietot):

Legat de suflet, nu pot sa iau ceva ce nu are laughing

| raMLesS a răspuns (pentru Celcestietot):

Aa da, si am mai intrebat-o si daca vrea sa-mi vada pisica laughing
https://imgur.com/a/Ur9T0HU

| Celcestietot a răspuns (pentru raMLesS):

Uu, interesanta poveste laughing.

| Celcestietot a răspuns (pentru raMLesS):

laughing, esti tank cool.

| Celcestietot a răspuns (pentru raMLesS):

Lol, asta este chiar misto, bv laughing

| NonZarek explică:

Nu inteleg de ce ai lăsat răspuns dacă e total ironic și nefolositor.

| Celcestietot a răspuns (pentru NonZarek):

De mere, NonZarek, de mere...