| CoPcHiLaTooMiCa a întrebat:

De ce cand vreau sa dau raspunsuri (aici pe TPU)nu ma lasa si imi spune ca trebuie sa imi trimita nu stiu ce pe e-mail?

adica mi-au trimis asta si ieri si ieri imi mergea acum... ce are? funda pentru cine ma ajuta sa rezolv problema

Răspuns Câştigător
| alinac a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie.iti verifi mailu si acolo unde ai mailu de la ei dai confirmare e un link scris acolo...

1 răspuns:
| Deutssa_4531 a răspuns:

Si mie mi s-a intampla. Daca vrei sa mearga astepti pana a doua sau a treia zii.Am incercat si eu sa fac cum a spus alinac(nu am vazut ce a spus)dar n-a mers.