| andreylarentiu a întrebat:

De ce cand vrei sa intru in need for speed world imi zice ca the game executable is corupt.please update the game again! si chiar daca il inchid si il redeschid tot la fel imi apare... funda la cine ma ajuta...

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Fa-i un update updateazal.

| raspuns_6209 a răspuns:

Aceias problema o am si eu,daca sterg toate fisierele NFS world si le reinstalez pot sa joc,dar cand iesi din joc si intri inapoi iar apare ca fisierul e corupt,prima oara credeam ca imi lipseste vreun program ceva, dar nu, faza e ca am reinstalat windwosul din nou degeaba sant virusi care se raspandesc in toate partitiile si in celelalte programe.Descarca Malwarebytes Anti-Malware gratuit si o sa vezi de ce ai probleme u NFS