| Hyacinth a întrebat:

De ce cred barbatii ca toate femeile vor tipi inalti si de succes cand majoritatea sunt foarte complexate si nu au incredere in ele din motive puerile?

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai barbatii cred bine, genetic femeile sunt programate sa fie atrase de tipi care in primul rand arata atractiv la figura si daca-s si inalti e si mai bine. Iar daca mai sunt si de succes, e si mai bine desi asta nu e un criteriu care declanseaza atractia, ala e criteriul de atras cand esti pe interes.

Nu are legatura cu, cum sunt ele adica ca-s complexate si nu au incredere in ele, ele tot barbati din aia vor.

| LoveSleep a răspuns:

Pentru ca asta zic și ele ca vor. Și in realitate majoritatea sunt cu burtoși cu ceafa lata.

| Cheo0S a răspuns (pentru LoveSleep):

Burtosi cu ceafa leata dar inalti.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru LoveSleep):

De unde ai scos-o pe asta? Vor barbati frumosi si solizi!

| LoveSleep a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Pai asta am zis și eu. Că vor frumoși și solizi. Și sfârșesc cu burtoși.

| Hammurabi a răspuns:

Da, am observat și eu că există o categorie de femei care sunt complexate de corpul lor. Dar asta nu le împiedică să și-l dorească pe FătFrumos, până pe la 27-28 de ani.
Dar dacă nu le iese, mai târziu se mulțumesc și doar cu calul.

| Lukasssz a răspuns:

Tot cu unu cu cash-ul gros le vezi peste cativa ani laughing

| Cheo0S a răspuns:

Pentru ca umbla cu tipi inalti si de "succes" orice ar inseamna succesul asta.
De unde ai dedus tu ca majoritatea sunt complexate? Eu am 170 si majoritatea tipelor care ai intre 165-175 ma privesc cu "superioritate" de parca nu as fi de nasul lor. Nu sunt complexate ba chiar au prea multa incredere in Ele laughingsi aroganta.
Bine nu totate. Mai sunt si exceptii.