| AvalohAlyn a întrebat:

De ce credeti ca bibliotecile si librariile de carti nu mai sunt asa cautate si frecventate in zilele noastre? Nu mai citeste lumea?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai acum gasesti aproape toate cartile si informatiile de care ai nevoie pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi care citesc direct pe internet, eu una nu pot, ma dor ochii asa ca prefer sa meg la biblioteca.

| yallview a răspuns:

Nu stiu din ce oras esti, dar in Iași, cam toate salile de lectura sunt pline la bibliotecile județene si universitare...

| Maaannnn a răspuns:

Pentru ca toate cartiile pot fi gasite pe aplicatii cum ar fi Scribd sau pot fi gasite pe wikisource, ce sens are sa mai mergi la biblioteca?