| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeţi că unii băieţi/bărbaţi (sau mai bine zis specimene masculine) au impresia că fetelor/femeilor li se par atractivi dacă râgâie zgomotos, trag aere sau scuipă în preajma lor?

19 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Respectivele specimene fac parte din ''pleava'' societatii, fiind jeguri ordinare care din nefericire se inmultesc in mod alarmant.

| Drimmero a răspuns:

Niste ciobani prosti, desi unora le convine ca sunt amuzate. Stii cum e, cine se aseamana se aduna/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu daca ei chiar cred asta sau o fac doar pentru ca asa simt nevoia.

| Celcestietot a răspuns:

Pentru ca multi chiar se trag din maimute ¯\_(ツ)_/¯?

| Dismally a răspuns:

Acesta e mai mult comportament de adolescenti, incearca sa iasa in evidenta prin orice mijloace si de cele mai multe ori aleg cele mai nepotrivite metode, problema cred ca este cu acele fete care apreciaza si incurajeaza astfel de comportament...

| Bizon95 a răspuns:

Ei cred ca unor fete le plac porcii, impresia idioata ca daca esti un porc, atunci esti mai "masculin"

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pentru ca n-au fost crescuti corespunzator si, cel mai probabil, au vazut comportamentul tatalui de fata cu mama.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se bazează pe cazanul cu sigla bemve din '95, nu li se par importante si alte detalii.
Specia Cocalarus, csf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am mai auzit până acum să zică cineva "trag aere în piept", ci doar "trag aer în piept".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.
Dar de ce fetele/femeile au impresia că băieții/bărbații le considera neatractive daca râgâie, trag aere sau scuipa?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iar ma ignori sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru că e dizgraţios.Eu dacă aş fi bărbat, n-aş foote aşa ceva.

| Jus7t a răspuns:

De ce încerci să înțelegi niște handicapați mintal?
Nesimțire, prostie, retardism, etc.

| gogu220 a răspuns:

Este foarte posibil ca aceste specimene să ptovină din zone rurale, unde a avea animale în grajd înseamnă a avea avere, şi cum le este greu să spună ce animale au, preferă să reproducă sunetele pe care le fac acestea, e un fel de ghicitoare, iar dacă fata, care este tot din zona aceea, recunoaşte şeptelul, şi este atrasă de masculul Alfa.
Problema este că la oraş fetele sunt atrase cu o floare sau o bomboană.

| Raizing a răspuns:

Imitație de "golan"

Golanas Adevarat:
-scuipa vorbe, seminte
-nu- flegmelaughingDaia-s imitatii;
- ragaie de la -acid-(cola/pepsi)

| ChrisRo a răspuns:

Fac si ei asemenea gesturi in preajma fetelor care apreciaza asa ceva. rolling on the floor

| costincodrin a răspuns:

Deoarece ei inca sunt in stagiul de homoerectus și dabi au ieșit din grota. Adică ce vrei, se acomodează mai greu cu homosapiens rolling on the floor) ok acum lăsând gluma, eu-s băiat, dar mi am făcut characterul decând aveam vreo 12 ani. acești "masculi" cred că fetelor le place când sunt asa. pe când nu e așa. Dar am și eu o întrebare, băieții care sunt foarte politocosi și amuzanți* de ce nicio fata nu ii baga in seama. De ce doar aceste exemplare va plac? crying (Nu e vb de masculinitate că și eu am forță în brate 'vreo 7 cm pe lățime la bicepsi' ) ci de cei 7 ani de acasă. Chiar daca nu prea ii am, eu mi am format un caracter frumos in decurscu vieți. Și se pare că toți polzii care au acum 8-10 ani chiar daca au tot ce le poftește inima o să aibă un caracter de nota 1 peste 10-20 de ani.