| anonim_4396 a întrebat:

De ce,dacă înjur pe cineva de mamă, se enervează de mă bate? Da ei de ce mă înjură de mamă?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stii sa te aperi. Ai nevoie de un pistol sai impusti daca se ia de tine ca in america vestul salbatic in oras

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca asta stiu ei sa faca. Tu tot asta stii sa faci? Atat va duce capul?

| alina2k18 a răspuns:

Injura-i de tata laughing)

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

"Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte" legea junglei sau "cum tu mie asa eu tie" iar daca sar la bataie atunci sa sari si tu ca sa nu vada ca esti moale.

| Clytia a răspuns:

Dacă o fac ei trebuie să o faci și tu?!

| anonim_4396 explică (pentru Clytia):

Asta nu înseamnă că trebuie să mă las bătut

| Clytia a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar înrăutățești situația făcând același lucru ca și ei. Dacă ești minor, apelează la părinți, diriginte, un adult, care ar putea sta de vorba cu acei bădărani. Ia măsuri, nu le mai permite!

| nooneishereboo a răspuns:

Majoritatea care fac asta sunt țigani. De ce să te cobori la nivelul lor?