| RAY a întrebat:

De ce e atat de complicat totul in Romania? de ce nu exista si angajati care sa se implice si sa vrea sa faca ceva bine? cat costa o scimbare de pasta termo + curatare de praf la depanero? secretosi astia nu stiu

desi am trimis un laptop in garantie săptămâna trecuta la curatat de praf + scimbare pasta termo desi am vrut contra cost dar eMAG m-a obligat ca trebuie sa trimit prin garantie am pierdut toata saptamana aiurea ca sa aflu ca l-au curatat de praf atat ca apoi sa ma minte vineri ca cica daca trimiti un produs contra cost il poate tine 6 luni depanero, l am trimis iar in Bucuresti azi nu stiu nimic nici cat ma costa ca ei nu stiu, nici nu stiu daca e garantie sau contra cost, nu stau in Bucuresti din pacate

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Saracie si prostie.
Fugi si nu te uita in urma.

4 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Man, eu la mine în oraș am dat un laptop la curățat. Știi cat a durat pana să-l curețe de față cu mine (nu de alta da cred ca începusem sa spun niște cuvinte nu tocmai faine) după ce ma amânau cu cate o săptămână -2?

4 luni...

Unde mai pui ca mi l-au lăsat cu baterie cu tot și când l-am luat în final, după 2 săptămâni s-o dus bateria.

Renunță fato la altele câteva luni ca să-ți iei unul nou ca cică nu e vina lor, ca trebuia eu să o scot (când au zis sa vin peste 2 zile)

| RAY explică (pentru missfatadelatara):

In garantie sau contra cost?

| missfatadelatara a răspuns:

Contra cost, ce garanție, ca aia trecuse de mult rolling on the floor

Unde mai pui ca era și în aceeași scara de bloc, la parter și eu deasupra lor laughing

| RAY explică (pentru missfatadelatara):

Bataie de joc, nu le plac banii la lenesi astia, nu se poate asa ceva