| anonim_4396 a întrebat:

De ce e atât de dificil să găsești o femeie care sa te întrețină?

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pui întrebări la mișto ca sa faci intrigi.E clar ca nici o femeie nu ar trebui să fie asa redusă mintal sa întrețină un bărbat, poate sa plateasca cel mult in mod egal anumite taxe, chirie mâncare etc mai merge cumva, dar sa te întrețină trebuie ori tu sa fi handicapat si aia sa fie mata, ori ea o retardată pe care nu o vrea nici macar un caine.

| SilentRain a răspuns:

Nu mai daca esti handicapat ai nevoie de cineva sa te întrețină

| alina2k18 a răspuns:

Hahahaha, pai pentru ce sa intretinem un barbat? Pentru @paratu ala de pi$at? laughing
Scoate-ti certificat de handicap cu insotitor si o sa fii intretinut si tu bossulewinking

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Daaa, cu asta ii demonstrezi că esti femeie.trebuie să-i dai dai și bani și cadouri și curățenie după el și pixda. Întotdeauna o femeie care face chestiile astea "natural", o să fie mult mai apreciata happy

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehhh lasatiwinking mai usor cu aprecierile.

| gemeni6226 a răspuns:

Pentru ca nu traim in epoca sclavagismului sa servim barbatii numai pentru ochi frumosi.

| ancaval a răspuns:

Dar meriți să fi întreținut? Întreb!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că prea puține femei trebuie lu-ate în căsătorie.

| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Depinde la ce te referi.