| Revoluționarul a întrebat:

De ce e bine sa ai dreptate? De ce e rău să greșești?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pui omule o întrebare filozofica, TPU nu este un loc de filozofie, aici sunt copii majoritatea, filozofic vorbind ar fi bine sa dovedești ceea ce afirmi, nu sa ai dreptate, un om prost are mereu dreptate

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu cred ca se aplica in niciun caz.

| Invictusman a răspuns:

E userul pamanteanul asta, troll.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Eu cred că sunt frați laughing

| Robert160 a răspuns:

Dacă ai dreptate te simți bine, dar din greșeli învățam.

| sofiaaaa001 a răspuns:

Baiatul ala catalogheaza societatea dupa mediul in care acestia traiesc, urban sau rural si sustine ca masinile dacia si skoda sunt de oameni civilizati, nu ca volkswagen si audi, asa ca as zice mai degraba ca se afla amandoi intr-o concurenta stransa la a pune cele mai stupide si fara sens intrebari.

| Valeennavoleena65 a răspuns:

Sunt confuză...

| Invictusman a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Și tu pari sa fi la fel de "smart" ca acest user. Măcar asta e troll, tu ești cât se poate de naturala rolling on the floor