| Barajag a întrebat:

De ce exista atata "neghiobie" pe acest site? Un user incearca sa va amuze(adica eu)si altul fara minte la cap imi raporteaza intrebarea care am postat-o la Trivia, ca avand caracter irelevant.Eu cred ca nu am suparat si nu am jignit pe nimeni pe acest site. Ce ar fi daca eu voi raporta toate intrebarile, care cu adevarat au caracter obscen sau irelevant? Nu-mi sta in fire sa ma razbun si nu-mi place sa vad atata invidie.Acest site degeaba se numeste "Toti pentru unu"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, ca am innebunit! Toti o cunoastem pe doamna urs! Mai bine raportam imbecilitatile! Sa nu cadem in hipercorectitudine, ca e o mai mare greseala!
De apreciat Margo ca a recunoscut, dar trebuie sa filtreze mai bine!

29 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu va mai agitati atata, oameni buni! In ritmul asta, in curand, singura intrebare care nu va mai fi raportata de vreun "binevoitor" pudibond va fi "Cat e ceasul?".
Deci: sa ne sincronizam ceasurile!

| Barajag explică:

@margo:apreciez sinceritatea ta, insa daca ar fi vazut si ceilalti useri acea intrebare, oare nu puteau sa vada ca este la Trivia?
Si ca sa trecem peste asta, nu vrei sa-ti trimit si tie reteta in privat?big grin
O seara frumoasa sa ai!

| Barajag explică:

@furni si @GenOm:Inca mai bantuiti pe aici?laughing

nony
| nony a răspuns:

@ursulik, nu te supara, eu nu pot sa tin o postare 3 minute pe site.Imediat imi vin ¨prietenii¨ si au grija sa dispara. I-am facut in toate felurile, se pare ca nu-i deranjeaza.Nu-i nimic, incep sa ma acomodez intr-un spatiu imbecil.

| hândel a răspuns:

Oamenii nu prea se uită la ce categorie o întrebare-i postată, m-am convins de asta, dar asta nu este o scuză, miss "Margo", "@dmonika, poate că m-am grăbit dar motivul l-am explicat.
Şi acum sincer, la câte postări se şterg fără motiv şi fără explicatii... "... ce mai contează una ştearsă în grabă, aşa-i?! Sigur dac-aş petrece mai mult timp p'aici aş declanşa un război cu unii membrii, "puştoaice-puştani" de-o şchiopă, care NU înţeleg care-i treaba cu acest sistem de raportare, criteriile, şi categoriile în funcţie de care se raportează. Dacă trăiesc într-un mediu, fie el virtual, unde se discută fără inhibiţii, este în principal pentru. informare, şi n-ai cum să asociezi sexul cu slăbitul, asta dacă nu eşti un caz izolat, precum cazul tău, miss "Margo". Mai bine ţi-ai irosi energia să-i propui adminului o soluţie SCLIPITOARE pentru. a-i stimula vizual pe utilizatori, să vadă luminiţa de la capătul inconştientului, să nu mai rătăcească enunţuri la categoriile nepotrivite.
"O seară plăcută, şi sper să înţelegi că nu a fost invidie sau răutate. " a fost doar cu dedicaţie.

| paramore a răspuns:

oh go onar trebui sa te resemnezi, eu i-am raportat raspuns lu unu pentru ca avea o exprimare rautacioasa si el mi-a raportat intrebarea, tot asa, ca are caracter irelevant...sadce rai sunt unii, eu cred ca de plictiseala fac asa

| Klara a răspuns:

Mai bine daca s-ar scoate voturile, in special stupid-ul straight face

| Roby67 a răspuns:

Revolutie, facem revolutie! Nu mai punem intrebari ca nu se merita!
@margo, de ce nu stergi intrebarile cu menstruatia ca sa nu mai pot eu sa le citesc si sa nu mai fie nevoie sa umplu tastatura de voma? La mine nu te gandesti chiar deloc? Sau alea cu "daca am avut sex anal si dupa aia oral, pot sa raman gravida?"
De ce astfel de intrebari raman pe TPU si altele care sunt amuzante nu? Lista ar putea sa continue pana la infinit. Vreu un raspuns sincer de la tine!

| Roby67 a răspuns:

@ursulika, scuze ca nu ti-am raspuns la intrebare, dar recuperez.
De acum in colo vom pune cu toti intrebarile si raspunsurile numai prin mesaje private, ca sa nu mai aibe acces la ele acesti "politisti" necalificati. O seara buna!

| Roby67 a răspuns:

@Margo, de acum in colo, te rugam sa stergi intrebarile care trebuiesc sterse si nu acelea care ar trebui sa ramana postate, ca alfel ramai pe TPU singura cu pustii, si o sa trebuiasca sa raspunzi numai la intrebari de genul : Buna fetelor! Este grava leziunea vaginala?
Alte intrebari o sa mai cauti degeaba, ca nu o sa mai fie!
O seara buna!

| Roby67 a răspuns:

@Margo, eu sunt sigur ca o scuza adresata lui @ursulika facea mult mai mult decat toata aceasta discutie. Inca mai ai timp...

| remus a răspuns:

Nu este singurul loc unde neghiobia si fu...garirea de grija altuia, face ca sa-mi fie tot mai greu sa iau contact cu situl, iarta-i ca nu stiu ce fac. O seara minunata iti doresc, drum bun spre casa!

| LoveMusic a răspuns:

Sunt de acord cu tine. E vorba despre întrebarea aceea cu "cură de slăbire"? laughing A fost chiar bună. N'a avut de lucru cel/cea care ţi-a raportat întrebarea. Am păţit-o şi eu, am pus şi eu întrebare în gen la asta şi ce crezi, toţi s-au apucat să mă critice! Toţi pentru unu. Mda. Unul pentru toţi dar niciunul pentru unu. Totuşi, e nedrept.

Răspuns utilizator avertizat
| Andromedda a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa...am pus o intrebare la trivia/amuzante parca "a ce-ti miroase?"si mi-a respins-o pentru ca avea caracter irelevanthee hee
Ce poti sa zici?

| Merisorr a răspuns:

Sunt total de acord cu tine si persoanele la care te referi au de obicei varste cuprinse intre 8 - 10 ani si pentru ele nu conteaza faptul ca persoanele vor sa se distreze si sa poteze intrebari sau in cazul tau lucruri amuzante, ci conteaza sa aiba punctajul cat mai mare si sa fie primele x(! De obicei expertii TPU chiar isi merita fundele iar cei ''neghiobi'' vor sa le aiba pentru ac raporteaza. Pe aproape toate site-urile se intampla ca ei sa vrea sa fie cei mai buni si nu trebuie sa fie rautate mai ales pe acest site ca doara cum ai zis tu nu degeapa se numeste ''Toti pentru unu''!

| kennyspark a răspuns:

Si esti tu o persoana extrem de amuzanta. Daca tu esti responsabila cu comicarelile pe acest site e clar... miniclip suna al draq de bine in aceste momente.

| Aurel812 a răspuns:

Site-ul se numeste 'Toti pentru unu', nu 'Unu pentru toti'. Nu are rost sa te superi pentru ca 'unu' vrea sa iasa in evidenta.Sunt atatia altii care te apreciaza.Nu mai fi trista. Te pup.

| andreivmarin a răspuns:

Nu cred ca ai ajuns in momentul ala din viata in care sa te complaci cu ideea ca altii sunt diferiti fata de tine.
Pe situl chiar poti sa observi asta, cum ai spus si tu, insa daca nu ai nici o rectie atunci accepta consecintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nony, nu e bine sa te simti comod intr-un spatiu imbecil. Risti sa-ti insusesti anumite proprietati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Margo, suntem oameni in toata firea! Eu am sters-o pe aia: "Daca fac sex anal raman insarcinata?"(fara virgula!).
Si mai sunt si altii care au recunoscut ca au sters intrebari: Hep, Brigaela, deci nu e cazul sa te opresti din a raporta minunatii, numai ca ne cunostem prea bine, ca sa nu abuzam de raportare! Macar unii dintre noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu exageram, toate intrebarile pot fi interpretabile si n-o sa le stergem pe toate din cauza asta, ne rezumam la cele idioate sau obscene. Monika a spus foarte bine "sa nu cadem in hipercorectitudine". In alta ordine de idei, nu ai de ce sa te superi. Eu unul ma bucur ca ai avut curajul sa recunosti ca ai gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genom, ti-am mai spus ca te iubesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni, si eu te iubesc.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genom, aia-i marca inregistrata Bent. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni, da', daca zic pe engleza, merge?
Ai lăv iu tuu.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, era un moment d-ala.:-W

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, ne vom lua o camera. promit.