| LikeABossBaby a întrebat:

De ce femeile frumoase au mereu succes? Si la scoala si la tot ce isi propun(Ma refer la cele frumoasa dar si cu creier)?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Succesul celor cu creier este de alta natura.
Bineinteles ca in lumea asta in care traim nu se va aprecia niciodata 100% minte si o parte importanta o va avea si aspectul.
Daca le ai pe ambele ai mult mai multe porti deschide.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate fiindca sunt si inteligente, pe langa atragatoare. Numai bine!

| Nickname1890 a răspuns:

Pai ti-ai raspuns singura la intrebare. Daca te referi la cele frumoase si cu creier au succes pentru ca au creier laughing

| LikeABossBaby explică (pentru Nickname1890):

Ehh faza e ca si cele fara creier au succes.laughing Bizar dar este adevarat de ce una nu foarte draguta este marginalizata chiar daca ea de fapt este ok si cu minte[in ambele sensuri]?

| LikeABossBaby explică (pentru suntserios):

Un raspuns foarte bun.

| suntserios a răspuns (pentru LikeABossBaby):

Succesul celor cu creier este de alta natura.
Bineinteles ca in lumea asta in care traim nu se va aprecia niciodata 100% minte si o parte importanta o va avea si aspectul.
Daca le ai pe ambele ai mult mai multe porti deschide.

| Ekcstsy a răspuns:

Unele numai cu frumusetea au succes daca mai adaugi si creier ai combinatia ideala pentru succesul unei femei.

| Metamorphose a răspuns:

Eh mai sunt și fete care nu sunt „frumoase" și au succes. Bine, asta dacă frumusețea are o definiție ...deci nu are dar totuși. laughing mai bine tac.