| FuckOnCocaine a întrebat:

De ce femeile vorbesc mai mult, și bărbații gândesc mai puțin?

P. S : Acesta este un pamflet, și trebuie tratat ca atare.

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Nu da cu piatra in geam ca bicicleta nu-i a ta.

6 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Femeile sunt fabuloase, nu invidiaza, nu incearca sa fie mai cu mot decat celelelte si nu vorbesc niciodata, dar NICIODATA rautati.
P.S : Acest raspuns este un pamflet si trebuie tratat ca atare.
Raspunsul "nepamfletat" este ca 95% dintre prietenii si clientii mei sunt barbati.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@FuckOnCocaine, vezi ca inainte de conjunctia coordonatoare "si" nu se pune virgula. Uuuuups, am ratat a doua incercare! La naiba!

| FuckOnCocaine explică:

Primul răspuns corect are fundiță. rolling on the floorrolling on the floor

| FuckOnCocaine explică:

@Nyx, ai pierdut milionul, și ai deviat de la subiect.
Mai ai 2 incercări.

| FuckOnCocaine explică:

@Nyx La, naiba, cum, poate, să, salveze, virgula, viața, unui, om.
Sunt lămurită. Nu mai am nevoie de a 3-a încercare. E de prisos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca fameile fac rau de tot cu gura si barbatii dau de inteles ca eii nu stiu sa faca si deci sint luati de prosti.Dar pe mine decit sa ma tina femeile de prost mai bine aleg sa ma tina de...altceva.