| anonim_4396 a întrebat:

De ce ii freacă pe unii așa tare cine ce conturi are pe TPU?

15 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Unii intra pe TPU doar pentru troll

| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca nu ai citit Termenii si Conditiile de folosire ale acestui forum, daca nu ai habar ca-i interzis sa ai mai multe conturi pe TPU, desii cu siguranta ai dat tick la casuta electronica care mentiona ca ai citit si acceptat aceste conditii, fiindca altfel nu ti se permitea infiintare contului.
Daca esti detectat cu mai multe conturi dupa adresa unica de IP, ti se pot suspenda toate conturile.

Ia de citeste aici:
https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

40. Ce este interzis pe TPU.ro?
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu ii doare pe ei de regulament că și asocierea site-ului cu un chat discord e interzisă și ăștia stau acolo toată ziua și îl numesc chat-TPU

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca ti-ai facut cont nou aici si nu stii cum este treaba.
Ia de te uita aici, sa vezi cati sunt suspendati si motivele suspendarii:
https://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/

In ce priveste chatul de pe discordul ala, este facut de un fost user de pe TPU, fara nici o legatura cu site-ul acesta oficial care apartine lui Freeroad SRL, care detine si acest forum: TPU.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

RAY, SilentRain, Drimmero nu sunt fosti useri. Sunt useri activi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo lor!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce va mai place sa fiti carcotasi dar intrati acolo, ipocrizia asta cat de inaltatoare e...
P.S. 1 Nu se numeste asa serverul
P.S.2 Invitatiile le dau astia ca voi care stau in umbra si aduc useri sau isi baga clonele

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ce iti mai place sa ne urmaresti toata ziua ca sa ai ce barfi. Ma simt VIP
1. Invitatiile le dau Silent, Gusticel si uneori RAY
2. Stii ce inseamna PS?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii sa faci diferenta intre barfa si discutie libera, pareri? N-a fost nimic privat, stiam toti ca unii stati geana acolo, deci 0 fereala. nici nu stiu cine esti, oricum importanta nu mai dau, eu intru de amuzament, sunt foarte putin serios in tot ce zic acolo, doar cu cine merita.

Nu stiu ce inseamna, nu ma inveti?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu e nimic privat dar daca incep sa pun intrebari despre ce vorbiti acolo crizati cum faceai atunci cu baiatul ala xdddddddd

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la urma tie ce nu-ti convine ca nu pricep, macar de vorbeam de pe contul tau principal

| mentholinks a răspuns:

Pe tine ce te freaca ce ii freaca pe ei? Nici curiozitati nu mai poate avea omul?!

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

De când am apărut pe site am primit de la 5 useri diferiți felicitare: ești x? ești y?
Să-i frece in altă parte nu în felicitările mele

| Psihiatrie a răspuns:

Au timp liber prea mult

| DomnulTau a răspuns:

Sa mor daca stiu fata mea happy