| Pisica18a a întrebat:

De ce îmi apar în istoricul Youtube clip-uri pe care nu le-am vizionat niciodată la ore la care nici nu stau pe Youtube?

Contul google il am securizat și doar telefonul meu are acces(securizare prin pin pe telefon) si totusi inca apar acele clipuri. Aveti idee de ce?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sigur nu împărți contul pe mai multe dispozitive din casa?

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

La YouTube nu am văzut sa apară ora vizionarii. La tine cum de apare? Apare doar ziua din săptămână.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Verifica sa nu ai contul conectat pe calculator sau pe telefoanele celor din familie (eu una asa am pățit). Verifica în Google activitatea pe dispozitive, acolo vezi exact ce mai este conectat pe contul tău.

| Pisica18a explică:

Repet ca doar dispozitivul meu a mai ramas conectat si doar pe dispozitivul meu primesc cod de conectare mereu si totusi imi apar alte vizionari straine in limbi straine in istoric.
Se pot vedea orele vizionarilor in contul google, cauti Youtube si apoi gestioneaza activitatea.