| pepsy56 a întrebat:

De ce imi apare la facebook la chat un semn al exclamarii si nu ma lasa sa vb cu nimeni nici nu imi zice cine este avaibleshi nu este din cauza netului?

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Nu este din cauza netului. acel lucru inseamna ca nu ai chat-ul activat. Pentru a-l activa, intra pe id-ul pe care ai facut facebook-ul si vezi ca ai primit un e-mail happy. Dai click pe e-mail si activeaza-ti chat-ul. Sper ca te-am ajutat! Bafta si numai bine!

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Uneori este buba si de la internet, nu numai ca nu este activat iti apare semnul "!", iti spun ca eu am probleme de net si asa imi apare mie.