| Andreica_Cristina_1980 a întrebat:

De ce imi apare pe lista de chat un prieten care l-am sters de pe facebook, apare si dispare

4 răspunsuri:
| Florescu23012000 a răspuns:

Chat-ul are probleme. Stai calm :*, doar atat.

| Andreica_Cristina_1980 explică (pentru Florescu23012000):

Deci nu inseamna ca iti urmareste profilu... nu mai sunt prietena cu respectiva pe facebook doar ca imi apare la chat cateodata si dispare

| Florescu23012000 a răspuns (pentru Andreica_Cristina_1980):

Da. Daca vrei sa verifici daca iti urmareste profilul, dai la prieteni, apoi,, Persoane care urmaresc si vei vedea acolo :*.

| Andreica_Cristina_1980 explică:

Inseamna ca nu este ca imi urmareste profilu... eu nu mai sunt prieten cu respectiva pe facebook... doar cala chat cand apare si imi dispare poza de profil