| Pamanteanul a întrebat:

De ce îmi compar persoana pe care o iubesc cu o mobila veche și moarta? Va rog, e ceva psihic, cum sa scap de asta, e horror? Ce sa fac sa o vad natural?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihiatru.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Drimmi zicea ca e troll.
Cum sa îl mai luam în serios dacă la 28 de ani pune astfel de întrebări?

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

E pe bune.

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Ii place doar sa pescuiasca, arunca momeli pe subiecte care prind la public si cam aia e. Unii l-ati luat in serios, eu unul fac pe mine de ras, n-are nici pe dracu probleme, doar isi joaca cartea

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Probabil de la atâta răceală și nepăsare de la ea pentru mine am început sa cred ca e mobila moarta nu altceva, vai de inima ei.

| Drimmero a răspuns (pentru Pamanteanul):

Gata, Bacovio, lasa-i ca ti-ai facut destul numarul

| Invictusman a răspuns (pentru Drimmero):

Pai și ce câștiga ca nu le aduce faima la trolli sau dinero sau sa aibă vreun câștig laughing cum sa te amuzi pe subiecte de astea, înseamnă că minte ca nu are 28 de ani. Nu știu ce satisfacție le aduce la unii troll ul sau fundele, voturile ca unii uși dau voturi singuri de pe alte conturi sau funde rolling on the floor cu ce se aleg? Le vine vreo păpușă la ușa sau vreun premiu rolling on the floor ferească Sfântul câți idioți pe aici, nu zic de el dar în general

| Invictusman a răspuns (pentru Drimmero):

Sa fie asa cum spui tu. Dar e o pierdere de timp, ar trebui sa facă ceva util nu sa facă troll

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Pentru fata care ma respinge și îmi face rău atâta as vrea sa ii spun ca tot nu ma baga în seama, as vrea sa ii spun ca o iubesc din inima și sa se întoarcă la mine ca e sufletul meu și e un înger frumos.

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

La silentrain te referi? Ai datorie la ea o zis laughing

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Pamanteanul):

Nu-ți răspunde că poate e în comă diabetică la spital, de la atâtea dulcegării... laughing

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Hmm...daca zice asta sigur ma iubeste, e clar, îmi creste inima.

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Vrea o iubire mai picanta cu mine, mi-ai făcut ziua mai frumoasa, mersi.

| Invictusman a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Asa sunteți voi (unele) nu apreciați băieții cuminți, ii marginalizați și pe aia "badboyd" ii alegeți mereu după tot voi va plângeți ca sunteți sechestrate, bătute, duse la produs, batjocorite, umilite, înșelate.
Acest băiat troll chiar iubește din tot sufletul lui și nimeni nu îl apreciază, sunt pe cale de dispariție ăștia profitațihee hee
Asta va răsfață, iubește, va face toate poftele, va alinta, va face serenade night by night și voi îl evitați doar ca e mai vulnerabil. big grin

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Invictusman):

Are asta 28 cand o paste vaca pe asfalt

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

28:la2 rolling on the floor

| Psihiatrie a răspuns:

Degeaba o iubesti daca nu-i arati sula, stii tu, femeile apreciaza marimea happy

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Invictusman):

Ba îl apreciez pe acest băiat troll, că e cuminte și dulce ca dulceața de căpșuni.
Cineva de aici de pe site (bărbat), tocmai ce a postat niște mesaje de la el în care îi scria că vrea să i-o s*gă.
Să nu te topești de dragul lui? laughing

| Invictusman a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Da, am văzut acea întrebare rolling on the floor el o zis ca o vrut sa vadă cum reacționează ala. Poate e bi Who know? Pe mine m-a terorizat rolling on the floor cu pm. Nu pot sa ma supăr pe el ca vorbește cât de cât în limita decentei, când o gresit odată și-o cerut scuze.
Nu știu cine se ascunde sub acest cont dar Drimmi cred ca știe el ceva laughing
Pana în 2030 nu scăpăm de întrebările lui, eu m-am resemnat deja rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Pai n-are scop, isi pierde timpul si cam atat. Trolling low cost...

| Invictusman a răspuns (pentru Drimmero):

Unii ziceau ca sunt la psihiatrie laughing
Nu ai cum sa stai depresiv toată ziua cu asa oameni rolling on the floor
Maine poimâine răspund unii de la azil, sanatoriu rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Site-ul a ajuns pamflet, cand te simti aiurea poti intra aici si sa razi.

| Invictusman a răspuns (pentru Drimmero):

sad mama masii de viata, și asa frumos TPU când mi-am făcut prima oara primul cont. Ăștia mai mult de 12 - 15 ani nu cred ca au, e de înțeles.
Scăpăm de pandemie dar de trolli never.

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Astia incearca sa trolleze, dar ii depaseste sportul asta, troll-ul reusit e ala care te face sa-l crezi, am intalnit destui d-aia si am devenit imun la tentativele de aici care sunt foarte ieftine.

| Invictusman a răspuns (pentru Drimmero):

Și eu am fost acuzat ca-s troll când spuneam ca mi-o murit mama de covid rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

laughing)
Nu-i asta mă, ai încurcat nebunii

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Pai ziceai ca are datorie la tine. Știu ca nu e onur ala cred ca s-o lăsat de TPU.
Ziceai ca pamanteanul are datorie la tine cât un salar rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

I-am zis eu sa îmi dea un salariu din dragoste laughing
Poate mă și trezesc mâine cu banii pusi prin western union

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Aia da laughing eu nu știu ce problebe are omul asta rolling on the floor daca nu va cunoașteți inr înseamnă că are problebe serioase happy