| alexandrescovicescu a întrebat:

De ce îmi pornește laptopul când apăs pe butonul de pornire?

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Du-te ba d-aici! Tie iti porneste laptop-ul cand apesi pe butonul de pornire? Ce magie satanista mai e si asta?!

| PersonajFictiv a răspuns:

Pentru ca atunci cand apesi pe butonul de pornire, laptopul incepe sa foloseasca curentul electric pentru a activa componentele ce face laptopul sa se deschida.
Aka din cauza unui degajament termic tip burlan pentru care nu am putut sa dorm cu nevasta in pat cand ploua ca era zgomot, tai camera in doua sa fac discoteca ce peleme.

| RaulAndrei2002 a răspuns:

Pentru ca camioanie.