| Vlad21737472 a întrebat:

De ce in trending pe YouTube sunt întotdeauna manele?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca pe astea le cauti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca asta e educatia poporului roman.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta asculta marea majoritate dintre romani (daca te referi la trending in Romania). Alta explicatie nu este.

| Catrice a răspuns:

Ca asta se asculta laughing

| mentholinks a răspuns:

Pai romanii nu mai pot de bine si o tin pe petrecere.

| Ineys a răspuns:

Vezi ca daca esti logat iti arata ce asculti tu cel mai mult. Eu vad maxim 2-3 manele in trending.

| Theo94 a răspuns (pentru Ineys):

E vorba de trending (Romania) indiferent ca esti logat sau nu iti arata la fel ce este in TRENDING (in tendinte ) in Romania.
Eu nu ascult manele si vad o gramada in trending si nu o spun numai eu, am vazut si la multi youtuberi.

| Ineys a răspuns (pentru Theo94):

Eu ascult manele si nu vad, de asta ce parere ai? laughing

| Endoryus a răspuns:

Poate asta cauti tu. La mine cand vine vorba de muzica imi apare doar celtica, pian si anii 80. Ghici shock, ceea ce caut de fel.

| Theo94 a răspuns:

Pentru ca asta se asculta in Romania cel mai mult, daca de referi la trending.
De ex. in urma cu cativa ani in trending nu erau asa multe manele, cel putin in primele locuri erau mai rar, cu timpul conexiunile la internet s-au multiplicat. Cred ca asta este cauza sau una dintre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că în asta ne stă valuarea. happy Hartă pură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motive, ca aceia isi permit tehnologia, romanii sunt mai tarani si mofturosi, cei care nu asculta nu-si permit un laptop/calculator/telefon. Sau nu sta pe Youtube.
Intrebarea ar fi cine se uita pe Youtube... Lumea isi ocupa timpul cu altceva, prefera tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asta e educatia romanului...

| Kajun a răspuns:

Pentru că avem valoare.