| 22anirolF a întrebat:

De ce in ultimul timp nu mai am pofta de mancare? Adica vad ca se face aproximativ ora pranzului si creierul meu gandeste "ok, time to eat", dar nu e acolo o dorinta de a manca sau foame, ci pur si simplu un fel de reflex... De mult timp nu mai astept cu nerabdare sa mananc ceva, parca nu imi mai place nimic. Am asa o senzatie de gol in stomac, dar chiar si in timp ce si dupa ce mananc. Nu e foame, e doar... un gol. What is this?

16 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Din cauza depresiei ar putea fi. Ai așa ceva?

| 22anirolF explică (pentru Celcestietot):

Din cate stiu, nu...

| Celcestietot a răspuns (pentru 22anirolF):

Atunci nu mai prezinti interes.

| 22anirolF explică (pentru Celcestietot):

Bine, ageless voideanule laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru 22anirolF):

Ok, te-ai uitat la mine pe profil happy. Ce cautai acolo, voiai sa vezi poza laughing?

| 22anirolF explică (pentru Celcestietot):

Voiam sa vad ce ai mai intrebat si răspunslaughing

| Celcestietot a răspuns (pentru 22anirolF):

Aham, si ti-a placut ce ai vazut? Ti-ai luat si floricelele, ca am 10k raspunsuri laughing? Sau daca mai mult ai dat pe la intrebari, o guma de mestecat era suficient rolling on the floor!

| 22anirolF explică (pentru Celcestietot):

M-am uitat si eu pe cateva, nu prezinti atat interes...

| Celcestietot a răspuns (pentru 22anirolF):

Deci nu sunt genul tau, am inteles.

| 22anirolF explică (pentru Celcestietot):

Ba da, doar iti intorceam vorbele ahaha

| Celcestietot a răspuns (pentru 22anirolF):

Eram si socat, ca eu sunt genul tuturor si nu imi venea sa cred laughing! Imi intorceai vorbele, se pare ca voiai sa ma cuceresti thu rolling on the floor rolling on the floor

| 22anirolF explică (pentru Celcestietot):

DhA, esti o gaina, iti fac curte laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru 22anirolF):

Hehe, ma lasi fara cuvinte, mai 22anirolF laughing.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

"Pofta vine mâncând", este o expresie care după mine e adevărata. Asta in cazul in care nu exista o boala care sa aibă ca simptom lipsa poftei de mâncare.

| RKBlue a răspuns:

"Mancam ca traim, nu traim ca sa mancam."
Pare ca faci o treaba buna pana acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că vara nu prea mai ai poftă de mâncare. Mai ales caldă.