| Cretinul112 a întrebat:

De ce încă exista comuniști? De ce? După toată nebuniile făcute, comunismul trebuia sa fie în groapa de gunoi a istoriei. Dar uite ca găsim pe TPU care spun ca miliardarii n-ar trebui sa existe, dar se considera capitaliști (cu dedicație).

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum definesti tu comunismul? Ca sa stiu sa-ti raspund.

| Cretinul112 explică (pentru darrio2007):

Uita te la întrebarea ăluia căruia i am făcut dedicație. Dacă ce a zis ala nu e comunist, nu știu ce e.

| darrio2007 a răspuns (pentru Cretinul112):

Si daca ar fi comunist care e problema? Ii cunosc intrebarile si raspunsurile. Este cam imatur.

| Cretinul112 explică (pentru darrio2007):

Cum adică care ar fi problema? Știi ce nebunii au făcut comuniștii?

| darrio2007 a răspuns (pentru Cretinul112):

Stiu mult mai bine decat tine. Si nu au facut numai nebunii. Vrei sa spui ca cei de acum nu fac nebunii?

| Cretinul112 explică (pentru darrio2007):

Fac și ăștia tâmpenii, dar comunismul e și mai și.

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca ei nu inteleg ce e comunismul. Ci doar striga ca bezos si nu stiu care ar trebui sa isi imparta averea in stanga si dreapta.

Răspuns utilizator avertizat