| anonim_4396 a întrebat:

De ce înjură fraierii datornici la telefon? Eu îi sun sa le aduc aminte că au consumat ca nesimțitii fara sa plătească și încep să înjure. Oricum le zic că degeaba înjurați, tot va executam slilit.

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Lucrezi la banca?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Implică și restante bancare, dar nu numai

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu acum nu te acuz de nimic, dar cunosc multe cazuri cand cei de la banca suna doar ca sa te dispere la cap. Cineva spunea ca il sunau, iar cand le raspundea, ii inchideau telefonul. Cum sa nu te enervezi cand iti fac faze de genul? Da, este bine ca ii este amintit, dar cred ca stie si el ca s-a imprumutat de la banca, nu cred ca trebuie sa il sune pana innebuneste. O data, hai de 2 ori pe luna ii este indeajuns.

Răspuns utilizator avertizat
| împreunăfacembine a răspuns:

Cica "fraierii"
Pe bune?