| Bunddy a întrebat:

De ce întotdeauna îmi dau seama că am făcut o prostie numai după ce o fac și nu înainte?
Mereu zic ce prost am fost anul trecut, acum îmi dau seama.

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Stai liniștit că prost ești și anul ăsta, dar o să te prinzi abia anul viitor. rolling on the floor (no offence)

| Bunddy explică (pentru Hammurabi):

M-am gândit și eu. laughing

5 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Probabil pentru ca realizezi consecintele faptei nesabuite pe care ai facut-o sau te maturizezi pe zi ce trece si iti dai seama ca acea fapta a fost necuvenita, prosteasca si nu-ti face cinste.

| AdioTPU a răspuns:

E bine totusi ca realizezi si constientizezi ca nu ai facut ceva tocmai bun iar asta duce la indreptare, a nu mai repeta aceleasi greseli happy

| Slovcehov a răspuns:

Asa facem toti. Pentru ca oricat de logic esti unele lucruri iti scapa din vedere mai ales daca nu ai mai trecut prin ele.

| FirstPlayer a răspuns:

Multi dintre noi patim asa pentru ca avem impresia ca facem ce trebuie, dar apoi cand vedem consecintele...