| RAY a întrebat:

De ce iubesc fetele dramele?

11 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Habar n-am, eu prefer comediile laughing
Serios acum, după o vârstă, dramele nu mai au farmec. Ne-amintim râzând de vremurile când îl întrebam "La ce mă gândesc acum?" și sufeream enorm că nu ghicea, mi se părea imposibil să fim predestinați dacă nu era în stare să ghicească laughing

| RAY explică (pentru Raven):

Wow pe bune laughing

| Raven a răspuns (pentru RAY):

Aveam 17 ani, explicabil.

| Hammurabi a răspuns:

Nu știu.
A mea iubește comedia ca și mine.

| Plato a răspuns:

Stii ca ti-am zis sunt chestii ce depasesc mintea umana? Ei bine, asta e una dintre ele. laughing
Eu nu gasesc raspuns, dar daca vrei escaladam un munte, sa gasim un batran deala intelept ce mediteaza in varf, sa ne spuna el.
Oare Dalai Lama stie? thinking d'oh

| Nirvanaaa a răspuns:

Poate ca se plictisesc cu o viata normala si isi induc drame.

| Endoryus a răspuns:

Nu iubesc drama. Traiesc cu asa ceva. Viata buna le plictiseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios? N-ai observat cum unul din ei ii lu-a apararea. Si zicea de tine ca esti imatur laughing
Pentru a sar toti lingaii in apararea lor, tipul de mai sus are dreptate "fetele sunt mai sensibile emotional", noi suntem doar mai detasati de emotii, dar fetele pot fi la fel de "rele" sau chiar mai al dracu ca baietii. Doar la suprafata poarta masca aia inocenta.

| Dandinelle a răspuns:

Nu cred ca o iubesc, dar clar sunt mai emotive fetele. Sunt influentate de ciclul lunar si menstrual si poste duce de la scandal, plans in hohote la fericire si extaz in cateva minute, ne punand eticheta de schizofrenie ci hormoni.
In plus, n-ar fi viata prea monotona fara asta?

| ThyDoom a răspuns:

De obicei fetele sunt mai sensibile emoțional decât baieții. Acum, n-am idee de ce unora le plac dramele. Poate unele vor doar extra atenție. Unele sunt dependente de atenție, și indiferent de situație tind să exagereze extraordinar de mult.

| ArtaSeductieiAdmin a răspuns:

Pentru că drama implică emoții puternice iar femeile sunt ființe emoționale care se hrănesc cu emoții.

Pentru mai multe detalii intră pe https://www.reddit.com/r/ArtaSeductiei