| Vlad1100 a întrebat:

De ce iubim femeile? (am aflat deja opinia autorului. a voastra care este?)

Răspuns Câştigător
| NeverTheLess a răspuns:

Aceeasi ca a autorului laughing
Fiecare dintre noi trebuie sa aiba un partener de viata, nu?
Ei bine, iti iubesti partenerul pentru ca te completeaza si te face sa te simti implinit.
Si da, sunt de acord si cu Zbenguici. laughing

5 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu stiu de ce ma iubesc pe mine- si de ce o fac si altii implicit si succesiv- dar nu pot spune pentru ca sunt minori pe site.

La P. S.-ul raspunsului trec: plus sunt desteapta. Si frumoasa. SIIIIII mai si gatesc uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum noi fetele iubim baieti asa si baieti iubesc fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor zbenguici, very funny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor zbenguici, very funny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zbeng, ma bag si eu la explicit si concomitent! Te iubesc!