| anonim_4396 a întrebat:

De ce la amaneturi sunt angajate numai persoane de etnie? E un job care necesita țigăneli?

6 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ai vazut oameni de etnie probabil ca aia erau proprietari nu angajati.

| alina2k18 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Exact laughing

| anonim_4396 explică (pentru Furnicuta000):

Regret doamnelor dar sunteți pe lângă subiect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sa zic sa sune mai diplomat... In majoritatea cazurilor, persoanele de etnie nu au studii superioare si nu sunt specializate in niciun domeniu, asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine nu am văzut în schimb am văzut la agențiile de pariuri dar rromii sunt și albi și care nu au fizionomie de gipsy sau accent asa ca pot fi oriunde

| oz_1736 a răspuns:

La mine in oras nu e asa. Nu am vazut nici macar 1. Cred ca se feresc de ei