| ggalilei a întrebat:

De ce la postarea pe youtube cu inmormantarea tiganului Ferma din Galati sant dezactivate comentariile? Care ar fi logica, care e ideea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa aiba logica, asta a fost optiunea celui care a pus continutul. Cred totusi ca le-a dezactivat pentru a nu apare comentarii negative (rasiste, injurii, etc).

2 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Au dezactivat comentariile sa nu comenteze nimeni ma ales cei care sunt rasisti parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat