| darkstar a întrebat:

De ce la toate raspunsurile mele scrie ls status raspuns "in asteptare", desi sunt raspunsuri de ieri(12.02)?

4 răspunsuri:
| zorialbi a răspuns:

Pentru ca esti nou pe site si nu ai inca 50 de raspunsuri postate. Pana atunci raspunsurile tale trebuie sa fie procesate, dupa ce depasesti 50 vor fi afisate automat.

| darkstar explică:

Aha... Am inteles

| คเค๓เк a răspuns:

Deoarece trebuie sa fie mai intai aprobat raspunsul de catre administrato`r happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt probleme tehnice...in ultima perioada au fost probleme pe acest site.Scrie-i Ralucai la contact despre problema ta si poate te ajuta ea.Succeswinking.