| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma doare cand intretin relatii sexuale? nu mi-am inceput demut viata sexuala.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai nevoie de o pauza, e normal sa ai dureri.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate nu esti destul de relaxata, poate nu vrei si tu, ci doar accepti..., poate nu stie, sau nu are rabdare sa te incalzeasca suficient de mult~bine... e nevoie de 10/20/30 de minute de preludiu, depinde de tipul de care esti, si asa mai departe! Incearca sa fii mai relaxata, sau bea un pahar de vin, inainte cu 20 de minute! Daca nu trec durerile, desi restul e ok, sa te duci la un control ginecologic, care oricum trebuie sa-l faci, odata ce ai inceput! Success!

| Licurici_2296 a răspuns:

Tu intrebi, tu raspunzi happy acorda-i timp vaginuluihee hee

| adsfsf a răspuns:

Pentru ca e pacat, si Dumnezeu te bate... Iar vorbesc despre religie, lol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca o sa te mai doara, din cauza himenului care s-a rupt, acolo ai o rana deocamdata, asteapta sa se vindece.