| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce ma ignora utilizatori pe care nici macar nu-i cunosc?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Li s-o fi acrit de miile de intrebari pe care le pui obsesiv. Sincer, astept cu nerabdare ziua in care, in sfarsit, adminii acestui site te vor ignora si ei. Sau macar sa-ti mai puna frana. Sa zicem, la o intrebare pe saptamana.

| AFR81 a răspuns:

Te stiu de mult, ti-am urmarit intrebarile si am ajuns la concluzia ca esti un obez lenes care sta toata ziua in casa, care nu vrea sa munceasca si care nu este sanatos la cap. Am incercat sa te ajut de cateva ori, insa oamenii nebuni trebuie ignorati.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar vrei un raspuns sincer?
Pentru ca sunt dispusa sa raspund celor care au cu adevarat nevoie de sfaturi/ajutor la intrebari reale!
Consider pierdere de timp sa raspund la intrebarile lipsite de logica, puerile ori inevntate spre amuzament, puse de cei care se plictisesc si inventeaza diverse intrebari.
In general, nici nu bag in seama asemenea useri, mi se par superficiali si neseriosi ca oameni, preferand sa-i ignor, fara sa-mi bat capul cu porcarioarele pe care le scriu.

| T0T a răspuns:

Că te urăsc că aduci plictiseala în casele lor reci.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Îți place să postezi întrebări toată ziua în timp ce oamenii umblă monotoni pe trotuarele reci, tu doar postezi întrebări despre ei și despre monotonia lor!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Lasa-i naibii, te ignora dai in colo! ca nu sunt asa importanti, in viata virtuala unii se cred niste smecheri dar in realitate probabil nu s-ar mai da ei mari stiutori, nu zic de toti cei de aici, zic de aia care se cred niste genii fiindca fac caterinca.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca te ignora atunci inseamna ca nu vor sa aiba vreo legatura cu tine, uite cum au zis astia mai jos la raspunsuri, nu e si cazul meu, fie vor sa iti raspunda fie nu!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

De parca e mare necaz ca te ignora altii de pe un site oarecare.
Mai raspund si eu la intrebarile tale cand stiu sa dau niste raspunsuri, asta nu inseamna ca te ignor daca nu iti raspund la cateva intrebari.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Asa e lumea, chifteluta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt invidiosi pe imaginatia ta, oameni rai no talking

| NAT0 a răspuns:

Cine te ignoră? Pune și un ss pe aici.laughing

| Dumbi a răspuns:

Ca esti o chifteluta rea!