| Venom23 a întrebat:

De ce mă șterg următorii de pe Instagram? Am băgat o poză cu mine pe Instagram la profil și cronologie.Am avut 25 de persoane care mă urmăreau și acum am 22. Se vede că nu am moacă pentru Instagram.Ce să fac? Vă las pe voi să-mi spuneți

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Care sunt aia?

| Catrice a răspuns:

Greșit!
Ai 21 rolling on the floor

| Venom23 explică (pentru Catrice):

Am avut 25 după 24 după 22 iar azi 20. Mi-am schimbat o poză puțin vechi și acum am 21

| Catrice a răspuns (pentru Venom23):

Maine vor fi 18 laughing

| OldSoul a răspuns:

Ideea e simpla.

Unii iti dau follow tie, tu le dai inapoi, iar in momentul in care le-ai dat follow, ei iti dau tie unfollow.

E o smecherie folosita de multi "destepti" pentru a face rost de urmaritori.

| grindina a răspuns:

Eu zic ca ar fi mult mai ok sa faci poze artistice... cum te cheama pe insta? ca sa trag o privire.

| Venom23 explică (pentru grindina):

Andreidecu15.Așa cauți

| Venom23 explică (pentru grindina):

Și dacă știi tu vreo aplicație să-mi spui