| Misha09 a întrebat:

De ce ma tot corecteaza TPU cand scriu ''m i-a dat'' (cu mi legat)? Zice ca e greseala de scriere...

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Robotul de pe TPU e agramat, toată lumea știe.
Dar totuși nu știu ce ar trebui sa însemne m i-a dat.
Mi-a dat? Asta nu te lasă să scrii?

| Misha09 explică (pentru LoveSleep):

Da. Mi-a dat

| Misha09 explică (pentru LoveSleep):

In raspuns vad ca ma lasa. In alta intrebare a trebuit sa pun mi--a ca imi spunea ca e gresit

| oglindasultanului a răspuns:

Pare ca nu merge la fel pentru toti.

| Eisenheim a răspuns:

Multe cuvinte sânt corectate într-un mod puțin cam ilogic, cred că toți au pățit asta cel puțin o dată, dar se înțelege ideea chiar daca unele răspunsuri apar cu unele cuvinte care nu suna tocmai corect happy