| GabbyGabriella64 a întrebat:

De ce mai toti pedofilii arata atat de imbatraniti si sunt asa respingatori? mai vedeam si pe la stiri pedofili care aveau si sub 30 de ani si aratau mult mai in varsta decat erau de fapt.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pedofilii ar trebui castrati si gata,daca ar avea bun simt ar cere chiar ei asta, nu se poate compara un gay, lesby cu un pedofil, in nici o cultura umana nu este acceptata asa ceva, nici la primate, nici la bonobo, daca simti ca ti se scoala fugi si taio jos sau baga estrogen la greu

| RAY a răspuns:

Cheo0S esti tampit la cap, cum x sa compari un gay, lesby, trans cu un pedofil care saliveaza la ingerasul tau, copii aia sunt ingerasi, iar tu vrei sa ucizi, eu unu deplang fiecare bebelus care ia nastere in lumea plina de suferinta =buddha

| VoidEternal a răspuns:

Pentru că dacă arătau ok probabil ar fi avut o viață sexuală normală și nu ar fi ajuns in punctul în care sa fie atrași de minori.

Oricum clar vorbim despre deviații mentale serioase aici.

| oglindasultanului a răspuns:

Din cauza la substantele care le consuma... sau medicamente, sunt bolnavi de fapt, si asta ii face diferiti si neintelesi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că e o regulă. Pot fi pedofili cu un chip angelic, așa cum sunt și mulți psihopați de zici că-s pâinea lui Dumnezeu dar ei de fapt sunt ucenicii diavolului.

| Cheo0S a răspuns:

Eu sunt frumusel.
: }
Poate pentru ca sunt urâti de toti oamenii...

Nu am vazut atata ura fata de pedofili nici macar in sectele religioase. Presupun ca ai biblia in mana si te inchini la icoane in timp ce zici ca pedofilii sunt respingatori?

| GabbyGabriella64 explică (pentru Cheo0S):

Esti pedofil? chiar pari unul. fara suparare dar cam arati a tiganoc
stii macar ce inseamna respingator? ce sens are aia cu biblia si icoanele ca nu inteleg

| Cheo0S a răspuns (pentru GabbyGabriella64):

Tu esti cumva o minora? Si tu pari a mãtusicã dinaia ce are boala pe toata lumea. Are sens ca parca vad ca te resping pedofilii dar cu astia de se cordesc in anusuri si se ling intre buci...nu ai nici o problema? Ba chiar iti place sa-i vezi.

| GabbyGabriella64 explică (pentru Cheo0S):

Da.sunt minora.sa nu incepi sa salivezi acum ca ti-am spus asta
te referi la homosexuali? nu n-am nicio problema cu ei nu e treaba mea ce fac ei in dormitor.chiar daca mi se pare oarecum dezgustator.
cum poti sa compari niste oameni cu probleme mintale cu niste oameni care desfasoara anumite activitati in intimitatea caminului lor? cu ce m-ar deranja pe mine sau pe altcineva normal la cap desigur ce fac ei acolo? homosexualii nu fac rau nimanui pe cand un pedofil distruge vietiile copiilor

| Cheo0S a răspuns (pentru GabbyGabriella64):

Daca zici tu.nu incep... laughing

Pai e o diferenta dintre un violator si un pedofil. Un violator poate fi hetero/gay/ pedo ce vrei tu.

Nici tu nu poti spune despre pedofilie ca e o boala mintala/Daca tu o consideri asa. E alta treaba. Iti respect parerea.
Pot fi copii care accepta sa faca sex sau sa fie intimi cu adultii iar asta nu vad care ar fi problema. Sau fatucile alea de 12 Ani care umbla cu adulti or fi naive? Asa-i? Needucate?

| GabbyGabriella64 explică (pentru Cheo0S):

Asa este.ai dreptate.un pedofil este o persoana care se simte atrasa de copii si nu neaparat una care si face sex cu copii.or exista si pedofili care se controleaza si nu trec la fapte
da.normal ca un violator poate avea orice orientare sau preferinta sexuala.nu stiu ce rost a avut sa spui asta
nu numai eu consider ca este o boala mintala ci orice om sanatos la cap.si specialistii spun ca e.nu stiu pe ce planeta traiesti tu dar nu va fi niciodata normal ca un om matur sa gaseasca ceva atractiv la un copil si doamne fereste sa mai si faca sex cu el
copiii nu au discernamant. daca un copil iti zice "da" asta nu inseamna ca tu poti sa faci sex sau sa fii intim cu el.tu nu vezi care ar fi problema pentru ca esti bolnav la cap.e copil.nu isi poate da consimtamantul.nici daca se da la tine nu ai voie sa faci nimic cu el.il lasi in pace te retragi ii anunti parintii depinde ce fel de legatura ai cu copilul.situatiile difera
si da. fatucile alea de 12 ani care umbla cu adulti chiar sunt naive si o mare parte si needucate.sunt ori fete din familii sarace ori fete care au o relatie proasta cu parintii sau cei in grija carora sunt si cauta alinare in bratele altcuiva.acel cineva le pacaleste si le manipuleaza la greu.le face sa se simta speciale iubite intelese etc

| Yparisa a răspuns (pentru Cheo0S):

Ba poate spune oricine ca pedofilia e o boala mintala. Orientari sexuale sunt 3, pedofilia nu e atractie fata de un gen sau sex ca sa o cataloghezi orientare.
Nu conteaza ce accepta copiii. Nu au discernamant. Sper sa mori.

| Yparisa a răspuns (pentru GabbyGabriella64):

''Nu vezi care ar fi problema pentru ca esti bolnav la cap.''
Exact.

| Together a răspuns:

Nu vad de ce ar fi mai imbatraniti decat ceilalti oameni, poate din cauza stresului ca nu-si pot satisface legal nevoile sexuale?

Cel mai probabil ti-ai format parerea pe un esantion prea mic, deci nu e reprezentativa pentru intreaga categorie. Adica daca ai avea un esantion de 100 de oameni din care 50 sunt pedofili si le-ai da varsta la toti, media de varsta atribuita pedofililor ar fi aceeasi cu cea atribuita celorlalti.

| Slovcehov a răspuns:

Pentru ca se vede pe fata cand esti retardat, ai o alura de om pierdut in spatiu. esti gresit de la nastere.