| GouDidodino a întrebat:

De ce majoritatea fetelor de pe tik tok nu poartă sutien?

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Tu de ce nu porti tricou pe TPU?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca sant panarame

| Freya1 a răspuns:

Da tu nu vezi ca si pe Youtube daca vrei sa te uiti la un video amuzant, sau cu chestii misto jumătate din el e numai b...ci si ta.e. Daca vrei sa asculti o piesă in video sunt doar femei dezbracate sau imaginea e tot cu una despuiată.
Intri pe Facebook si mai bine de jumătate din imaginile cu mesaj sau cu glume conțin pornografie. Daca te uiti la vedete pe profil le vezi numai dezbracate, daca te uiti la o majoritate mare din femei nu ai cum sa nu vezi macar o poza cu ele in cu.ru gol.
Asta se promoviaza, cu.rvasareala.Dar sa le anunțe cineva ca "fraieru"nu te ia de neveste daca isi arata t...ele pe net, le ia doar pentru o noapte si probabil un video por.no sa le arate si prietenilor pe Facebook.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Păi deșteptu, nu fraieru, nu te i-a de nevasta nici daca ataci și încerci să faci sa para mai nedemne pe altele doar pentru a te pune pe tine într-o lumină mai buna. Pentru că la urmă urmei, nici tu nu ești mai bună ca alea. Daca faci asta.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fraierul era pus in ".
Nu trebuie sa le fac sa para mai nedemne pentru ca sunt deja.Nu încearcă nimeni sa le puna intr-o lumina proasta, fac ele deja asta.In fond, bărbați cu capul pe umeri nu o sa ia de nevasta una pe care o stie tot internetul cum arata in pielea goală.

| SilentRain a răspuns:

Pentru vizionari, penibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să fie făcute panarame de fetele care nu au nimic de arătat, care nu au nici măcar ceva de spus și să fie făcute mai o dată panarame de băieții care ar vrea să stea cu fete de genu' dar nu o să poată să stea niciodată.
În concluzie ca să poată magistrații și judecătorii care nu au absolvit studiile în domeniu să-și exercite profesia, cea de a judeca.
Ar trebui să se obișnuiască cu treaba asta pentru că în viitor sutienul o să devină un accesoriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă-te pe tine de ce ţi-ai pus o poză la bustul gol aici şi poate aşa afli răspunsul.

| GouDidodino explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am sani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GouDidodino):

Nu,dar ai pătrăţele.

| Nume6 a răspuns:

Pentru a crea excitaţie băieţilor. Ele chiar se simt frumoase că un baiat face laba pe video-ul lor și le dă un **** de inimioară... Jalnic rau dacă asta înseamnă frumuseţe. Chiar se simt mândre că un băiat le trimite mesaj "ce bună de p ești" ele nu conștientizează niciodată că inimile alea nu le oferă nimic pentru că-s obsedate de atenţie. Daca doar atâta ai în cap cu asta te lauzi, nu?

| Carolina1972 a răspuns:

De parasute ce is! De aia

| DeeaCarmen a răspuns:

Din adins. Ca sa te intrebi tu

| Raluca591 a răspuns:

Sunt fete care vor sa scoata in evidenta ca se lasa usor pentru orice baiat, iar capul e gol