| cml a întrebat:

De ce majoritatea filmelor romanesti de azi au scene sexuale si limbaj foarte vulgar? Pana acum, toate filmele (romanesti) pe care le-am vazut in 2012-2013 au mereu cate o scena cu o fată nudă si altu care injura in toate felurile. Nu ca m-ar deranja, pot aprecia mesajul care il transmit. Dar, de ce?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Considera ca asa filmul va fi vizionat de cat mai multa lume. Oricum, reactia este inversa.Dovada intrebarea ta.

| sabin89 a răspuns:

Se degradeaza lumea, de la o zi la alta.

| wisewolf a răspuns:

Din cauza tuturor filmelor englezesti care au "invadat" lumea incercam si noi sa atragem atentia cumva, dar cum traim in Romania stim sa ne exprimam mai mult prin vulgaritate decat prin imaginatie si creativitate.