| Elenna_4537 a întrebat:

De ce majoritatea userilor de pe TPU pun o intrebare la o categorie nepotrivita ( intentionat ) si apoi scriu dupa intrebare " Scuze de categorie. "?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din cretinism. Ar trebui sa stie ca, oricum, daca pun la categoria potrivita, vor primi raspunsuri de la cei care o acceseaza cel mai des, pentru ca se pricep. Dar, la ce cantitate de prostie e pe-aici, nu ma mai mira nimic.

| Dash a răspuns:

Deoarece cred ca respectiva categorie e mai vizitata si vor primi mai multe raspunsuri.

| PetreConstanta a răspuns:

Conteaza? Daca isi cere scuze este ceva frumos Nu inteleg ce anume te deranjeaza pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai si tu o intrebare la care vrei neaparat sa ti se raspunda repede, o pui si tu la Adolescenti sau Dragoste si Sex si iti ceri scuze. Eu n-am facut asa ceva si nici nu mi-ar place.

| GeOrGy2o1o a răspuns:

De plictiseala... posibil sa le fie lene sa citeasca toate categoriile si pune una la minereala si apoi "isi cer scuze" nu stiu...asta e parerea mea