| AlexDorinel a întrebat:

De ce mereu in guvernările de dreapta e scandal și politica non stop la TV iar în guvernările PSDiste totul e miere, nimeni nu se cearta?

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

PSD nu e de stânga. În Parlamentul României nu există stânga.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ti-am zis eu ce e dar ai uitat, PSD este 95 % dreapta si 5 % de stanga.
Stanga pura nu avem in Romania, si ti-am mai zis asta si cand ai zis ca in afara au castigat socialistii, ca nu sunt socialisti, sunt doar social-democrati, adica tot 90 % de dreapta, si mai faca si ei ceva pentru om, spre deosebire de dreapta pura care nici ceva ala nu-l face.
Nu prea retii ce ti se zice, iar asta inseamna ca nu inveti.

In tarile nordice se zice ca e f bine pentru om.

| Mosotti a răspuns:

E scandal si la aia si la aia ca toti is niste mafioti, si PSD si PNL si ailaltii.
Doar ca PSD e cu 1 % mai putin mafioata ca ceilalti, atata tot.

| RoCkKiD a răspuns:

Linistea se cumpara, uita-te cata publicitate pe bani grei si pentru nimic cumparau primariile cu primari PSD.

| Lukasssz a răspuns:

Mereu e scandal rolling on the floor

| zilog a răspuns:

EU VREAU DICTATURĂ MILITARĂ!
Eu vreau ca RomMania să devină
Confederație Federal Militară
Adică să fie condusă de armată
Totul după meritocrație

Și toți cei ce nu au un loc de muncă și nu practică o meseie cu acte in regulă să participe activ la viața socială
să fie făcuți piese de schimb pentru toți ceilalți care merg la un serviciu se duc la școală pun burta pe carte și se perfecționează în mod continu în toată viața lor.

| AlbertoO2001 a răspuns:

Salut
De ce e mai bun un pistol pe aer pneumatic
Și electric nu-i bun?

| DiriginteleThau a răspuns:

Ia-te de mana cu dna aia care la fel posteaza toate tâmpeniile