| Swae a întrebat:

De ce mi-e rau tot timpul, n-am chef sa fac nimic si sa ies cu nimeni?
Bonus: plang des.

109 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sistemul romanesc tea deprimat - erediteaza pesimismul intre romani ca asa sant multi

| RAY a răspuns:

Pentru ca esti rea

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Karma, RAY

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

A facut o data misto de mine si am consumat toata hartia igienica de cat am plans

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Wow, serios (:?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Da,mam si tuns in ziua aia

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Da, păi îmi pare rău de tine pentru momentul de atunci. Și pe mine m-a jignit fără să îi zic ceva neadecvat, dar, nu pune la suflet, pe aici circula toți ciudații respinși de societate, printre noi cei puțini sănătoși la capwinking. Dacă și cu un creștin s-a comportat urât, cu o persoană străină care cauta să o ajute, atunci este clară treaba, nu-i de mirare că o lapidează ăștia cu privirea pe stradă. Apropo, cum te tunsesei, cu model, scurt, cu 1, cu 2 happy?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

De necaz la zero pe ambele parti

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Am înțeles.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

De ce mi e rau tot timpul, n-am chef sa fac nimic si sa ies cu nimeni?
Bonus: plang des.

peste 90% dintre noi ne regasim in afirmatia asta

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Probabil, asta este un fel de tublurare, combinata cu depresia. Eu unul pot sa zic ca nu mi se intampla si sunt multumit de asta happy.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Ma refer la faptul ca traim mai mult online, nu avem prieteni, nu socializam real, stam mai mult in casa, nu preferam sa iesim afara din casa, adica introvertiti

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Da, multi de pe TPU se regasesc.

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Hai fara d-astia imbolnaviti de crestinism sau ratati carora le-a crescut virginitatea la loc la intrebarile mele. Valea de aicisea.
Inapoi la gradina ta botanica, Celcestietot.
Si tu, Ray, inapoi pe pornhub. V-am pupat

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

De asta nu te suporta nimeni, dar eu te pot ierta daca promiti sa iti schimbi atitudineawinking

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la o evaluare psihiatrica, fiindca ai o problema destul de serioasa, daca plangi fara des fara motiv.

| Celcestietot a răspuns:

Hmm, păi te cunoaștem noi ca să știm asta?

| Celcestietot a răspuns:

Doamne fereste, stau cu dracul de vorba laughing! Piei, SATAN! Tu esti motivul pentru care altii rad de tine, doar de stiutwinking cool!

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Saracul, are vedenii. Ti-a verificat cineva temperatura?

| Celcestietot a răspuns:

Ce rau imi pare ca nu ai cei 7 ani de acasa, sperii oamenii de pe site cu un asemenea comportament.

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Te sperie adevarul, nu-i asa?winking

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu, spuneam de restul, mai ales daca iti citeste un copil comentariile, nu are ce exemplu bun sa ia.

| Ineys a răspuns:

Esti depresiva. Si-ti spun asta pentru ca sunt la fel, doar ca eu am realizat singur ca sunt depresiv. Daca vrei poti sa-mi lasi un mesaj privat si discutam ca doi depresivi, despre depresie. Din cate se vede lumea are chef de glume cu un subiect cu care nu e de joaca si afecteaza din ce in ce mai mult populatia. Oamenii pun vina asupra altor factori precum oboseala, lipsa de somn, alimentatia proasta, mai nou statul in casa din cauza virusului si cica asta te baga in depresie. Asta te face sa iti infrunti o depresie deja existenta de care nu aveai timp inainte.

| Swae explică (pentru Ineys):

Ti-am dat cererehappy

| RoCkKiD a răspuns:

Suna ca un caz usor de depresie.
Daca se intampla de cand cu pandemia asta e de inteles, daca tine de mai multa vreme ar trebui investigata treaba.

| StrongHeart a răspuns:

Esti rasfatata

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

Ai vazut ce a scris mai sus? Inteleg ca te-ai oprit aici, ca daca o mai caracterizezi, incepe sa planga chiar acum, de fata cu noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil probleme cu tiroida de unde poti avea si o depresie. Mergi la un endocrinolog pentru consultatie.

| Swae explică (pentru anonim_4396):

S-ar putea sa ai dreptate. Multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swae):

Sanatate! Mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"plang des"
yoy ma, da unde ai fost toata viata mea?
Frumoasa, sensibila, amuzanta esti femeia PERFECTA maaaa.
Urat ca n-ai chef sa iesi, prin modurile in care le-ai zis-o la parazitii astia mi-ai facut seara mai faina.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a comentat mie, lui RAY si iluminatului. Cine este parazitul?

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zise patologia morbid laughing

| Swae explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur si apreciez laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai da voi a-ti incept a-ti numit-o nebuna, proasta si rea. din razbunare, saraca e un ingeras si are bun simt pe langa voi. cu o rautate dinaia de iti vine sa vomiti.

| Swae explică (pentru anonim_4396):

sad Mersi ca imi iei apararea

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu a fost asa si cand i-am scris lui RAY, vorbeam de trecut, pentru ca se stie cum a actionat. Eu cred ca faci misto sau daca vorbesti serios, este grav rau de tot. In trecut eu am jignit aceasta persoana primul sau ea pe mine? Spune-mi, ca vad ca o cunosti pe TPU.

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Sunt glume, nu va mai incordati asa.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Pai spune si tu pana sa te apuci de ele, baga un avertisment. Glume erau si cand ai scris ca cica,, radea'' nu stiu cine de mine, nu?

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Mai spune-mi despre viata ta ca ma fascineaza faptul ca esti complet functional ca fiinta umana. Dar, cred ca te-a batut cineva cand erai mic, sau ai suferit o trauma ceva, iti bagau ai tai religia pe gat. Si acum esti atat de influentat de o fantezie, e bine ca folosesti asta ca o bula de confort. Macar profita de ea in scopuri benefice, fara sa ii imbolnavesti pe altii cu asta. E ok sa visezi, dar mi se pare absurd sa ne arati tuturor cat de mult il mulgi pe Dumnezeu sau alte personaje din astea fictive masculine, ca nu prea cred ca te gandesti la zeite, e aproape gay, nu crezi? Esti gay cumva, Celcestietot? Pentru tine stiu ca ar fi o tragedie, dar, sa stii ca e okay sa fii gay.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Si așa ar trebui să arate o glumă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Treceti peste, alea nu sa pot numi jigniri, n-ai ce sa faci daca isi face impresii gresite farã sa cunoascã. E mult mai simplu sa ataci la rândul tãu decât s-o intelegi de ce face asta. Mai ales ca sariti ca hienele cand e la pãmânt.
Nu fac misto, nici n-o cunosc, nici voi nu sunteti mai buni ca ea asta vreau sa spun.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu sunt jigniri... am glumit rolling on the floor. Cu specimenul asta nu trebuie comparat nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil,o depresie combinata cu anxietate, si eu sunt asa doar ca am dorinta sa ies cu cineva pe afara si n-am cu cine.Mai nasol e ca nu stiu ce sa fac cu viata mea,ma simt patetic si degeaba, nici nu stiu daca sunt bun la ceva, si asta ma face sa procrastinez foarte tare, mai aiurea este cand ma intalnesc cu vreo ruda si n-am ce sa-i spun despre mine. Aveam degand sa merg la un psiholog dar si la asta ruminez...mi-e jena. Apropo is destul de mare, am vreo 23 de ani.

| Swae explică (pentru anonim_4396):

Pai apuca-te sa lucrezi la ceva, sa nu mai simti ca esti degeaba. Asta iti va spune si psihologul, fiecare problema de care te plangi, el va incerca sa gaseasca o solutie, sa te faca sa te simti bine dar si sa te indrume catre ceva. Daca te simti depresiv, anxios, patetic, degeaba, gaseste-ti un hobby, uita-te la ceva amuzant, placut, s-ar putea sa te simti mai bine. happy Sau fa lucruri simple..iesi afara, du gunoiul, spala vasele, fa curat prin casa. Iti va da o stare de bine.
Fa ce simti tu ca e ok pentru tine si ocupa-te mereu de cate ceva sa nu mai lasi gandurile si depresia sa te consume.

| Bruno92 a răspuns:

Că lipsesc neuronii, foarte simplu ai depresie parca nu ști

| Swae explică (pentru Bruno92):

Bine ca ii ai tu pe toti.

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Realizezi că te-ai pus cu un mason de grad mare? Ști că o să fac sa se uite și mai multă lume la tine nu? happy

| Swae explică (pentru Bruno92):

Am cunostinte baiatu, ai grija cu cine te pui.

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Hahaha chiar ai muscat mumeala.ce te ambalezi așa bro e doar un site happy serios vorbind o vizita la psihiatrie nu ți-ar strica sau psiholog big grin :*

| Swae explică (pentru Bruno92):

Ce momeala sa musc? Stiam ca glumesti si ca esti un aurolac ceva. laughing Poate o sa dau si pe acolo, de ce nu?

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

IQ tau e echivalent cu mucul tau din nas chiar trebuie mereu sa jignești atât te duce capul ăla? Din ce cripta ai mai ieșit și tu?

| Swae explică (pentru Bruno92):

Eu nu incerc sa jignesc.

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Pai asta ai făcut adineauriwinking eu îți doresc multă sănătate și minte că se pare că cam duci lipsa

| Swae explică (pentru Bruno92):

Ca cam ca cam cacam ca cam ca cam

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Sa ne rugam la Dumnezeu pentru sanatatea ei, nici macar nu mai stie ce face, este grav laughing!

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Nu sunt eu aia care vede draci.
Parca de tine facea Iantrebari misto mai de mult. Radeam pana-mi dadeau lacrimile. laughing)) Mi-e dor de genul ala de persoane pe site-ul asta. Imi faceau ziua instant mai buna.

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Că, camwinking da văd că ești în formă azi laughing ahaha
Am o slăbiciune la blonde așa că din mila te las in prostia ta :*

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Ti se pare, ai realitatea alterata, pacat.

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Ce varsta ai?

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Ce strategie mai este si asta ca sa ma jignesti rolling on the floor?

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Amnezie.com

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Avem un caz rar, fara scapare, nici macar noi nu stim daca este diagnosticul domenic corect laughing!

| Swae explică (pentru Bruno92):

Mai bine pui intrebari legate de cum sa iti maresti creierul, nu penisul. Ce glume de bosorog plictisit ai.

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Așa ai ieșit tu din glume happy nu e de mirare că ai atâtea probleme ai un caracter de maimuta incaltata și needucata.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

E pe ultimul episod.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

E pe destinatie finala, este clara treaba rolling on the floor!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Trinitas incoming

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Pentru exorcizare vin baietii la ea!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Mai degraba popa fiindcă o aflat că umblă dezgropată

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

A venit Lilith (sau Lilit) la noi pe site, doar ca ea nu are odihna pe nicaieri laughing. Uita-te aici -> Isaia 34:14.

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Mai lasa-ma cu citatele tale inutile

| Bruno92 a răspuns:

Eu nu-s român în primul rândwinking in al doilea pe lângă ce ești proasta chiar semnalizezi. Ce ți-au mai zis legiștii? Ti au mai dat șanse?

| Bruno92 a răspuns:

laughing

| Bruno92 a răspuns:

Da de ce crezi tu că e bolnav? Mie mi se pare mai sănătos decât mulți de aici. Că e creștin de aceea e bolnav?

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Este ofticata, ce sa zica si ea...
Daca ii cunosti intrebarile din trecut, cum cred ca este aproape imposibil sa nu le stii, si la ce comentarii da, iti dai si tu seama de ce oamenii o evita pe strada sau fac misto de ea. Si asa, a sters multe intrebari, pentru ca nu isi suporta persoana, imaginea.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai iau șters un cont sau doua conturi fiindcă insulta in stânga și în dreapta, cum sa nu o știu...îmi e greu să cred că s-ar comporta la fel și în viața de zi cu zi, nu știu eu am impresia că e troll laughing
Daca chiar are aceste probleme de sanatate îmi cer scuze față de ea nu știu eu mă simt aiurea nu trebuia să cobor la nivelul ei. Sper că e ok și nu sa supărat e doar un site nu ar trebui sa pună la suflet ce i se spune, eu unu nu am nimic personal cu ea. Nu îți mai pune mintea cu ea mie îmi inspira milă

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Să mă cobor *

| Swae explică (pentru Bruno92):

Vezi-ti de gramatica ta si tratamentele tale de marimea creierului.a, scuze, a penisului. Si credeam ca eu pun intrebari penibile.

| Swae explică (pentru Bruno92):

N-am avut contul sters. A fost banat pentru o anumita perioada de timp. laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Ok no brain

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Mie nu imi este greu sa cred, am mai vazut asemenea specimene pe cale de disparitie laughing.
Degeaba iti ceri scuze, ca uita. Nu trebuia sa te cobori la nivelul ei, dar tu cum esti un om bun, normal ca ai vrut sa ajuti pe cel nevoias, cel care iti cerea ajutorul cu disperare. Si eu sper ca nu s-a suparat, dar comentariile spun altceva.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

E nebuna la c.u.r laughing din cauza acestei specii nici extratereștrii nu ne vizitează nu e buna nici ca cobai iese din porumb și se... In drum rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Daca o rapesc si o vad, o lasa de unde au luat-o!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Cred că nici părinții ei nu o suporta profita de ea că are alocație

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Nu a trecut de 18 ani laughing?

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

După cum gândește zici că ieri i s-a schimbat scutecul rolling on the floor
Era mai folositoare moarta decât vie societății

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Si aia micii sunt mai cuminti si educati, ea s-a nascut drac! O sa stearga si intrebarea asta MissSuvius dupa ce o sa se sature dupa cersit atentie. Mare parte din intrebarile ei asa au fost...

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Și o cămilă profanată e mai educată că ea

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Da, ea (sau el) e nesimtita (sau nesimtit) pana si cu copiii mici de pe forum, la ce comportament are, zici ca a scapat de la puscarie laughing.

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Sau din Cretacic mai degraba...

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Sa demonstrat științific ca boașele după a doua spălare sunt mai curate (misssuvius)

| Swae explică (pentru Bruno92):

Eww, in cazul tau hidosule

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Asta este o glumă (adevărată), nu ce a scris ea (el) rolling on the floor

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

laughing) hai gata cu fotosinteza la culcare toată lumea ce naibii aveți s-a umflat orezul in voi laughing la munca cu voi parezelor
De aia aveți depresii și impresii stați pe trândăveală
Eu nu mai partic la absurditatea asta
Am afaceri de făcut

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

I-ai obstrucționat rolling on the floor!

| Jus7t a răspuns:

Pot să existe multe cauze...chiar și deficitul de magneziu spre exemplu, poți merge la medic să îți faci analize la sânge.
În rest încearcă să îți dai seama de ce te simți așa și apoi să cauți ceva remedii și să le încerci, dacă nu reușești singură mergi la un psiholog.
Numai bine happy

Răspuns utilizator avertizat
| Hollyg a răspuns:

De cat timp esti asa?

| Swae explică (pentru Hollyg):

De cativa ani.