| juniper a întrebat:

De ce mi s-a scazut rankul? Inainte aveam 443 si acum am 411 parca... nu mai stiu cat era. Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai acumulat puncte si acum ai un rank mai bun.Cu cat e mai mica cifra din chenarul portocaliu, cu atat avansezi in clasament.

10 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Fie au sters de catre admini intrebarile fie se actualizeaza datele. Nu-ti fa griji! Important este sa ajuti nu sa cresti in rank.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Rankul= locul tau pe site...deci urci in clasament.winking

| Gabry a răspuns:

Daca iti scade rankul, asta inseamna ca urci in clasament.

| juniper explică:

Da? Deci merge invers decat la celelalte site-uri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te impacienta, asta inseamna ca ai crescut in ochii nostribatting eyelashes

| Bishop a răspuns:

Ti-a urcat, nu ti-a scazut, ai acumulat mai multe puncte si i-ai depasit pe cei din-naintea ta, e de binewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai rankul 406, asta inseamna ca ai urcat in clasament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu a scăzut ci a crescut!
Mergi spre vârful topului TPU.
Pa, pa.

| juniper explică:

Super, dar cui sa-i dau raspunsul castigator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@juniper
Mie. big grin