| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se pare că fetele din jurul meu nu au suficiente forme?
Ca nu arata destul de bine?
Am avut pe cineva, dar am pierdut-o, iar acum nu cred ca voi mai gasi pe cineva care arata la fel de bine...
Oare e doar in capul meu?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Romancele arata bine pentru ca fac foamea si mananca putin. Problema e ca nu vor oameni seriosi cauta handicapati care le trateaza rau

| Celcestietot a răspuns:

O să mai găsești tu fete pe placul tau, stai liniștit.

| Andreeush a răspuns:

Dar tu te crezi perfect?

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Cu asa pretenții tu cred ca ești plin de muschi si 1.90, asa-i?

| Celcestietot a răspuns (pentru Justme1997):

Nu avem toți 1.90. Dar dacă este mai mare ca tine cu 10-15 cm, nu este de ajuns? Vrei sa te uiți la un munte sau la un om?

| Justme1997 a răspuns (pentru Celcestietot):

Mie nu imi pasa de inaltime, ziceam asa. Dar ce are daca are fund/sani mici, ai miopie si nu ii vezi daca nu sunt cat casa?

| Celcestietot a răspuns (pentru Justme1997):

Oricine este frumos in felul său happy

Răspuns utilizator avertizat