| Cristi9997 a întrebat:

De ce mi se sterg unele raspunsuri desi nu am folosit nici o jignire la adresa cuiva? Dragi admini ce aveti de spus in apararea voastra?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stergerea raspunsurilor nu se face doar daca aduci jigniri cuiva.
Citeste regulamentul.

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca dai o gramada de raspusnuri aiurea chiar daca nu jignesti, ceea ce nu este nromal si la mai multe abateri si incalcari ale regulamentului, contul iti poate fii blocat!

Nu mai raspudne la misto si nici fara sa ai habar, ca nu este nromal sa-ti bati joc de oameni. te raportam si adminul sterge raspunsurile si la un moment dat iti suspenda contul.

Uite aici ce raspunsuri nesimtite si obraznice dai:

https://www.tpu.ro/utilizator/acufpn/raspunsuri/

| relian a răspuns:

Se sterg raspunsuri si intrebari daca sunt reclamate de utilizatorii de pe aici.
Indiferent ce raspuns dai,poate sa fie parfum laughing daca acel raspuns este reclamat de mai multi utilizatori,adminii vor sterge acel raspuns.
De ce? Asta e politica lor, te reclama careva si pe motiv ca nu-i place ce scrii, nu le place ca nu ai spus ca ei, gata esti reclamat si admini iti sterg raspunsu, pe baza tinem mai multi pe aici, decat sa tinem 1 laughing

Cu alte cuvinte se merge pe logica daca esti reclamat ca nu-i place cuiva de figura ta, adminii prefera sa le faca pe plac celor care teau reclamat decat sa fie cinstiti.
Aia care reclama gindesc ei, daca vad ca nu li s-a facut pe plac, ar putea sa nu mai intre pe aici, deci ei pierd trafic de la X persoane.

Asa daca nu mai intri tu, nu mai iontri esti 1 singur, deci prefera sa tina 5-10 de astia libidinosi decat o persoana normala si cinstita, asta e TPU, un webiste de 2 lei si 15 bani laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Se sterg acele raspunsuri la care autorul sterge intrebarea sau se sterg intrebarile ce nu sunt intrebari eu de exemplu cand am postat un video dragut despre animale a fost sters pe motivul ca nu este intrebare ci mica publicitate la video.Desi nu cu intentia respectiva am postat.Sunt unele reguli ce trebuiesc respectate, atit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că ești pedofil happy