| anonim_4396 a întrebat:

De ce Microsoft si Apple au sarit peste Windows 9, respetiv iPhone 9?

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

E un nr important pentru hindusi, care sunt considerati "satan" de catre crestini, iar acesti americani sunt cu biserica crestina.

| OmulCuÎntrebăriInteresante a răspuns:

Deoarece Domnului îi place nr. 9 (de aia sunt nouă cete îngerești) iar toată lumea știe că Windows și Apple sunt companii satanice. Bill Gates a inventat vaccinul cu cip 5G de tip "666" (care e numărul fiarei, vezi Apocalipsa 13; 16) iar Steve Jobs era și el păgân.

| doctorandus a răspuns (pentru OmulCuÎntrebăriInteresante):

Acum nu se mai numeste nr. 9, se numeste Obregia.