| anonim_4396 a întrebat:

De ce nimeni nu imi da match pe tinder?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lipsesc muschii sau daca aveai poze intr-un audi-bmw model decent sansele erau maxime sa fi agatat

| Sofer a răspuns:

Schimbați stilul și fai poze mai atractive.

| alina2k18 a răspuns:

Baga poze din vacante exotice laughing, restaurante scumpewinking
Poza de aici e a ta?
laughing))))))

| alina2k18 a răspuns:

laughing
Ghici cine e ratatu? Ala de nu isi ia nici macar 1 match pe Tinder laughing ca real oricum e nasoala situatia laughing
PS : Ochelarii aia i-ai castigat la pufuleti?
laughing)))))

| gemeni6226 a răspuns:

Trebuie sa pui o poza fara ochelari si sa zimbesti (zimbetul e mereu atragator)plus ti-as recomanda un tricou de culoare neagra e mai sexi.(si sa nu fie poza rasturnata ca aici ci dreapta)

Răspuns utilizator avertizat