| Cracanul a întrebat:

De ce nu ies oamenii din casa cand ploua? Parca nu s-a inventat umbrela

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii asta? Iese lumea, cum sa nu.

| RAY a răspuns:

Oameni nu ies nici cand e soare afara ca sunt ocupati cu victimizarea pe internet si sa se planga de orice rahat, traim cele mai bune vremuri din istoria umanitati dar sunt sensibili si depresivi ca e un trend

| Fatamuntilor a răspuns:

Unora nu le place ploaia!
Cand am terminat a 12 aveam obiceiul sa mergem pe la profi. in vizita. Ei ne tratau cu ceva, noi venem cu flori.Ca un fel de bun ramas.Dar intr-o zi ne-a prins ploia.Si nu ne-a primit nimeni atunci.Dar noi am continat sa cantam prin ploaie.NU ne pasa.
Cu timpul oamenii devin mai morocanosi, nu le place ploaia, nu le place caldura...
Personal cand trebuie ies si prin ploaie.O haina de ploaie si cam atat.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu vor apă în adidași

| AndreeaWTS a răspuns:

Umbrela nu rezolvă totul.
De ex. să nu te uzi la picioare, să nu te stropească mașinile, să n-ai o stare de spirit nașpa, și mai ales nu-ți ia dorința de somn din cauza ploii.