| nRs93 a întrebat:

De ce nu imi pot schimba numele de pe facebook? Am intrat la Contul meu >- Setarile contului >- Nume de utilizator - Editeaza si cand schimb numele imi zice: "Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below.". De o saptamana incerc si tot asa imi spune. Dau funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu.pentru ca deja ai schimbat de prea multe ori

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Tradu si u sa vezi ce zicelaughing la fb iti poti schimba numele doar de cateva ori.iar tu ai schimbat deja.

| αℓιѕѕα a răspuns:

Buna,pai poti sa faci cerere sa-ti mai shcimbi o data numele,dar asta dor daca ti l-ai schimbat,si ai si la buletin numele schimbat sau daca te-ai casatorit si ai actele de casatorie, si tot ce trebuie unde arata ca esti cu numele sotuluilaughing atunci faci cerere, si ei o sa-ti ceara poze cu buletinul cu noul nume.deci.complicat,am auzit ca maximum poti sa-ti schimbi numele de maxim 4-5 ori.

| nRs93 explică:

Si il mai pot schimba vreodata deacum?

| nRs93 explică:

Si nu pot face nici o cerere ca sa imi schimb numele?